Ana Sayfa / Ürünlerimiz / Yem Bitkileri Tohumları / Yonca - Sunter
YONCA - ALFALFA - Medicago sativa L.
Çeşit: SUNTER
| Menşei/Üretim Yeri | Türkiye |
|---|---|
| Bitki Boyu | 90 - 120 cm |
| Protein Oranı(Balyada) | %17 - %21 |
| Yaş Ot Verimi | 6.500 - 8.000 kg/da |
| Kuru Ot Verimi | 2.600 - 3.000 kg/da |
| Kışa Dayanıklılık | Yüksek |
| Ekim Derinliği | 0,5 - 1 cm |
| Çiçek Rengim | Mor |
| Hastalığa Dayanıklılık | Yüksek |