Ana Sayfa / Ürünlerimiz / Yem Bitkileri Karışımları / Forage Grass Mix
İtalyan çimi DEVIS (orta geççi mid late)
İtalyan çimi UDINE (erkenci early)
| Ploidi | Tetraploid |
|---|---|
| Menşei/Üretim Yeri | EU/İtalya/Danimarka |
| Bitki Rengi | Koyu Yeşil |
| Bitki Boyu | 100 - 120 cm |
| Protein Oranı | %14 - %17 |
| Yaş Ot Verimi | 7.500 - 8.000 kg/da |
| Kuru Ot Verimi | 3.000 - 3.900 kg/da |
| Ekim Miktarı | 6 - 8 kg/da |
| Ekim Derinliği | 1.5 - 2 cm |
| Hastalıklara Dayanıklılık | Yüksek |