Ana Sayfa / Ürünlerimiz / Yem Bitkileri Tohumları / Yonca - Giulia
YONCA - ALFALFA - Medicago sativa L.
Çeşit: GIULIA
| Menşei/Üretim Yeri | EU/İtalya |
|---|---|
| Dormanci Grubu | 6 |
| Bitki Boyu | 90 - 105 cm |
| Protein Oranı (Balyada) | %16 - %20 |
| Yaş Ot Verimi | 6.000 - 7.300 kg/da |
| Kuru Ot Verimi | 2.200 - 2.800 kg/da |
| Kışa Dayanıklılık | Yüksek |
| Ekim Derinliği | 0,5 - 1 cm |
| Çiçek Rengi | Mor |
| Hastalıklara Dayanıklılık | Yüksek |