Ana Sayfa / Ürünlerimiz / Yem Bitkileri Tohumları / İtalyan Çimi - Devis
Lolium multiflorum
Çeşit: DEVİS
| Ploidi | Tetraploid |
|---|---|
| Menşei/Üretim Yeri | EU/İtalya |
| Bitki Rengi | Koyu Yeşil |
| Bitki Boyu | 100 - 120 cm |
| Protein Oranı (Balyada) | %14 - %15 |
| Yaş Ot Verimi | 7.500 - 8.000 kg/da |
| Kuru Ot Verimi | 2.600 - 3.000 kg/da |
| Ekim Miktarı | 6 - 8 kg/da |
| Ekim Derinliği | 1,5 - 2 cm |
| Hastalıklara Dayanıklılık | Yüksek |